Listwy przypodłogowe

Obowiązkowy element wykończenia wnętrza.

Listwy przypodłogowe to jeden z ostatnich elementów, jakie montujemy podczas remontu, lub wykończenia wnętrza. Nie znaczy to, że są to najmniej ważne elementy wystroju. Listwa przypodłogowa to swego rodzaju “kropka nad i”, która sprawia, że nasze wnętrze wygląda tak jak powinno. Dla nas najważniejszym aspektem jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego wszystkie produkty wykonujemy z wielką dokładnością i z zastosowaniem najlepszych narzędzi do obróbki drewna w branży. To czyni nas najlepszymi fachowcami, którzy produkują wiele produktów, w tym listwy drewniane.

Interesuje Państwa nasze oferta listew drewnianych przypodłogowych?

Zaprazamy do kontaktu bezpośredniego przez telefon podany poniżej lub przez formularz kontaktowy albo email w zakładce kontakt.

Listwy przypodłogowe – jakie są opcje?

Tak naprawdę, w przypadku listew przypodłogowych mają Państwo nieograniczone możliwości, jeżeli chodzi o wybór. Nawet jeżeli nie będą Państwu odpowiadać nasze gotowe wzory listew, dostosujemy projekt do Państwa wymagań, a także do stylu wnętrza w jakim listwy zostaną zamontowane. Pod uwagę weźmiemy takie aspekty jak:

  • typ drewna, z jakiego listwy będą wykonane,
  • kolor drewna, uzyskany poprzez zastosowanie odpowiednich środków barwiących do drewna,
  • wysokość listew,
  • wykończenie – proste, lub stylizowane.

Połączenie tych wszystkich parametrów sprawi, że Państwa wnętrze będzie wykończone w wybranym stylu, a listwy będą pasować do reszty wnętrza. Warto tutaj wspomnieć, że jeżeli zdecydują się państwo na podłogę drewnianą, to drewniane listwy przypodłogowe są koniecznością. Warto o tym pamiętać, gdyż po zastosowaniu tych dwóch elementów wnętrze mieszkania, czy domu wygląda spójnie i stylowo – a to jest najważniejsze.

Listwy drewniane wykonane przez profesjonalistów

Jesteśmy fachowcami, jeżeli chodzi o wyrób drewnianych elementów wykończeniowych. Naszym głównym celem jest zapewnienie Państwu najlepszej jakości, a także idealnej obsługi klienta. Polecamy nasze usługi, jeżeli jakość wykonania i materiałów to dla Państwa najważniejszy aspekt. Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta listew drewnianych przypodłogowych, zapraszamy do kontaktu poprzez telefon, e-mail lub formularz kontaktowy na naszej stronie.

Wymiary oferowanych listew przypodłogowych

wysokość grubość
60 mm  15 mm .
75 mm 20 mm .

Skontaktuj się z nami

Oferujemy poradę w kwestii doboru drewna. Jesteśmy specjalistami, dlatego nie boimy się wyzwań. Zapraszamy do kontaktu lub wizyty w naszym tartaku.

Adres

dht Krzysztof Osiewicz
Koszkowo 32
63-810 Borek Wlkp.

Telefon

65 57 16 620
515 131 606
505 185 508

Email

biuro@dht.com.pl